Jak do Anglii, to z Egidą!

  Jak na obóz, to do Anglii, a jak do Anglii, to z Egidą. Polecam!

  Robert K.

  Obóz a za rok studia w Anglii!

  Witam!

  W zeszłym roku byłam uczestniczką obozu językowego. Biuro zrobiło kawał dobrej roboty! Do dziś wspominam niesamowicie przeżyte chwile. Dzięki zaangażowaniu i przyjaznej atmosferze zaraziłam się urokiem Wielkiej Brytanii i… od września jadę tam na studia. Dostałam się! Wspominam, kiedy przechodziliśmy obok szkół w Oxfordzie, jedna z Pań opiekunek powiedziała: może ktoś z Was będzie tu studiował, świat stoi otworem. Te słowa bardzo mnie poruszyły, złożyłam aplikację, dostałam się na kilka uniwersytetów, w końcu wybrałam szkocką uczelnię w Edynburgu (w dużej mierze ze względów finansowych). Niemniej jednak, jestem bardzo wdzięczna całej ekipie Egidy. Tak trzymajcie!

  Pozdrawiam gorąco, przesyłam uściski

  Zadowolona obozowiczka

  Anglia pełną gębą

  Niedawno byłam pierwszy raz na obozie a Anglii i nie żałuję. Można zobaczyć wiele fajnych miejsc i poznać świetnych ludzi. Chętnie pojechałabym tam znowu. Polecam! :)

  Tydzień w Anglii

  Obozy w Anglii to naprawdę świetna sprawa! Londyn jest piękny, w rodzinach panuje miła atmosfera a na dodatek można podszkolić swój angielski. :)

  Pełna rekomendacja

  Córka jest bardzo zadowolona z obozu. Lekcje angielskiego były ciekawe, a lektor bardzo fajny. Poza lekcjami czas był wykorzystany co do minuty. Jeszcze nigdy nie zwiedziła tak dużo, w tak krótkim czasie. Narzekała tylko, że na Primark miała za mało czasu.

  Zajęcia w Egidzie

  Jest to mój pierwszy rok w Egidzie i nie żałuję, że się zapisałam. Na zajęciach panuje miła i przyjazna atmosfera dzięki cudownym paniom, które są zawsze dla nas wyrozumiałe i nigdy nie tracą poczucia humoru. Do tego warto dodać, że zajęcia są prowadzone na wysokim poziomie i umożliwiają doskonalenie swoich językowych umiejętności.:)

  Polecam!

  Jestem bardzo zadowolony, zauważam szybkie postępy u siebie w nauce angielskiego.

  Od lat nasi wykwalifikowani lektorzy prowadzą ciekawe lekcje języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego i hiszpańskiego. Organizujemy również kursy przygotowujące do matury, egzaminu gimnazjalnego oraz kursy egzaminacyjne FCE, CAE oraz CPE. W ofercie dodatkowo szkolenia dla firm, warsztatowe obozy językowe dla szkół i wycieczki do wybranych miast Europy.

  Wybierz interesującą Cię ofertę i skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 788 997 121 lub napisz na adres egida@egida.com.pl. Zapraszamy!

  Pozostańmy w kontakcie

  Wodzisław Śląski
    788 997 121
    egida@egida.com.pl

  Katowice – Bażantowo
    506 145 322
    katowice@egida.com.pl

  Po 1. komunikatywność

  Prowadzimy zajęcia metodą komunikatywną, dopuszczającą popełnianie niewielkich błędów gramatycznych we wstępnej fazie nauki w celu uniknięcia zahamowań przed komunikowaniem się w języku obcym. Kładziemy nacisk na rozwijanie najważniejszych sprawności językowych, tj. mówienia, pisania, rozumienia ze słuchu i rozumienia tekstu pisanego.

  Nauka z dobrych źródeł

  W naszej szkole wykorzystujemy podręczniki renomowanych wydawnictw, m.in.: Oxford University Press, Longman, Express Publishing, Hueber Verlag i Guerra Edizioni. Dużą uwagę przykładamy również do pracy z oryginalnymi tekstami i materiałami audiowizualnymi, które znacznie ułatwiają komunikację w danym języku i wpływają na skuteczność metody komunikatywnej.

  2017 © Szkoła Języków Obcych Egida - Wodzisław Śląski - Katowice
  Strony internetowe MBurszNet