Kursy egzaminacyjne w mini grupie

  (Pre-)FCE, (Pre)-CAE, (Pre-)CPE

  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych przygotowaniem się do egzaminów FCE, CAE,CPE. Wszyscy przygotowywani przez nas słuchacze zdobywają certyfikaty!

  • Kurs obejmuje 120 godzin lekcyjnych.
  • Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 minut.

  Koszt udziału:2400 zł

  Kursy egzaminacyjne

  (Pre-)FCE, (Pre)-CAE, (Pre-)CPE

  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych przygotowaniem się do egzaminów FCE, CAE, CPE. Wszyscy przygotowywani przez nas słuchacze zdobywają certyfikaty!

  • Kurs obejmuje 120 godzin lekcyjnych.
  • Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 minut.

  Koszt udziału: 1800 zł

  Zapisz się!

  Specjalizujemy się w kursach przygotowujących do egzaminów Cambridge First, Cambridge Advanced oraz Proficiency. Przygotowujemy także do egzaminów Ósmoklasisty oraz Matury. Zajęcia od 2020 r. prowadzimy metodą on-line w systemie tandem teaching w którym jedno spotkanie odbywa się z nauczycielem polskim a drugie z obcokrajowcem. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych odkrywaniem swoich pasji i zainteresowań z wykorzystaniem języka angielskiego!

  Wybierz interesującą Cię ofertę i skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 788 997 121 lub napisz na adres egida@egida.com.pl.

  Zapraszamy!

  Pozostańmy w kontakcie

  Wodzisław Śląski
    788 997 121
    egida@egida.com.pl

  Po 1. komunikatywność

  Prowadzimy zajęcia metodą komunikatywną, dopuszczającą popełnianie niewielkich błędów gramatycznych we wstępnej fazie nauki w celu uniknięcia zahamowań przed komunikowaniem się w języku obcym. Kładziemy nacisk na rozwijanie najważniejszych sprawności językowych, tj. mówienia, pisania, rozumienia ze słuchu i rozumienia tekstu pisanego.

  Nauka z dobrych źródeł

  W naszej szkole wykorzystujemy podręczniki renomowanych wydawnictw, m.in.: Oxford University Press, Longman, Express Publishing, Hueber Verlag i Guerra Edizioni. Dużą uwagę przykładamy również do pracy z oryginalnymi tekstami i materiałami audiowizualnymi, które znacznie ułatwiają komunikację w danym języku i wpływają na skuteczność metody komunikatywnej.

  2017 © Szkoła Języków Obcych Egida - Wodzisław Śląski - Katowice
  Strony internetowe MBurszNet