Kursy dla firm

  W organizacji kursów językowych mamy bogate doświadczenie, gdyż w ciągu 20 lat prowadziliśmy szkolenia językowe dla różnych firm i instytucji, np. dla Izby Pielęgniarskiej, ówczesnego Zakładu Energetycznego w Wodzisławiu Śląskim i Rybniku, firmy branży górniczej-Becker-Warkop, geodezyjnej – Geo-Info System, Dator, Ośrodka Szkolenia, Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego z Jastrzębia Zdroju, Rybnickiego Centrum Edukacji Zawodowej, firm Magro, Ulmer, Alumast, Greif, Wincor-Nixdorf i innych.

  Warunki ustalamy indywidualnie z zainteresowanymi.

  • Kursy w siedzibie Państwa firmy lub w oddziałach naszej szkoły.
  • Terminy i zakres godzinowy – do uzgodnienia (od października do czerwca).
  • Przeznaczone dla lekarzy, prawników, ekonomistów, pracowników banków oraz firm turystycznych.
  • Zajęcia indywidualne, w grupach supermini lub w minigrupach, podzielonych wg. stopnia zaawansowania ( maksymalna liczba osób w grupie 6-8-osób).
  • Lektorzy specjalizujący się w interesującej Państwa dziedzinie.
  • Test kwalifikacyjny dla rozpoczynających naukę w Egidzie.
  • Na zakończenie kursu test końcowy i wydanie Zaświadczenia Ukończenia Kursu.
  • Cena nie obejmuje kosztu podręczników.

  Zapisz się!

  Od lat nasi wykwalifikowani lektorzy prowadzą ciekawe lekcje języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego i hiszpańskiego. Organizujemy również kursy przygotowujące do matury, egzaminu gimnazjalnego oraz kursy egzaminacyjne FCE, CAE oraz CPE. W ofercie dodatkowo szkolenia dla firm, warsztatowe obozy językowe dla szkół i wycieczki do wybranych miast Europy.

  Wybierz interesującą Cię ofertę i skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 788 997 121 lub napisz na adres egida@egida.com.pl. Zapraszamy!

  Pozostańmy w kontakcie

  Wodzisław Śląski
    788 997 121
    egida@egida.com.pl

  Katowice – Bażantowo
    506 145 322
    katowice@egida.com.pl

  Po 1. komunikatywność

  Prowadzimy zajęcia metodą komunikatywną, dopuszczającą popełnianie niewielkich błędów gramatycznych we wstępnej fazie nauki w celu uniknięcia zahamowań przed komunikowaniem się w języku obcym. Kładziemy nacisk na rozwijanie najważniejszych sprawności językowych, tj. mówienia, pisania, rozumienia ze słuchu i rozumienia tekstu pisanego.

  Nauka z dobrych źródeł

  W naszej szkole wykorzystujemy podręczniki renomowanych wydawnictw, m.in.: Oxford University Press, Longman, Express Publishing, Hueber Verlag i Guerra Edizioni. Dużą uwagę przykładamy również do pracy z oryginalnymi tekstami i materiałami audiowizualnymi, które znacznie ułatwiają komunikację w danym języku i wpływają na skuteczność metody komunikatywnej.

  2017 © Szkoła Języków Obcych Egida - Wodzisław Śląski - Katowice
  Strony internetowe MBurszNet